Taliansko

Ubytovanie Florencia

Hladať hotely

Dátum príchodu

Dátum odchodu

>> Kompletná ponuka hotelov v Taliansku <<

Na výlet, dovolenku, alebo pracovnú cestu do Florencie budete potrebovať dobré ubytovanie za výhodnú cenu. Dobrý hotel vo Florencii si v dnešnej dobe môžete vybrať z pohodlia domova aj niekoľko mesiacov pred vašou cestou. Vďaka online rezervácii, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti si môžete vybrať a zarezervovať vhodný hotel vo Florencii behom pár minút.  Prostredníctvom našich stránok Ubytovanie Taliansko si môžete vybrať zo širokej ponuky renomovaného sprostredkovateľa ubytovania Booking.com.  Táto firma patrí medzi najväčšie na svete vo svojom obore a jej služby využívajú denne tisíce ľudí po celom svete.

Rezervačný systém spoločnosti Booking.com je veľmi prehľadný a čo viac, je celý v slovenčine. V ponuke sú lacné hostely, lacné hotely, penzióny, apartmámy aj luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely vo Florencii. Za rezerváciu hotela neplatíte žiadne rezervačné poplatky. K objednávke potrebujete iba platobnú kartu, ale ubytovanie platíte až na mieste po príchode do hotela (hotel si môže pred vaším príchodom strhnúť z karty malú overovací sumu pre kontrolu, niektoré hotely overenie cez platobnú karty nevyžadujú). Pri vyhľadávaní vhodného hotela vo Florencii si môžete prečítať všetky potrebné informácie o konkrétnych hoteloch aj recenzie hotelov písané ich predchádzajúcimi hostami.

 >> Na výber a online rezerváciu hotelov vo Florencii <<


Hotely vo Florencii

K dispozícii sú hotely po celej Florencii. Dohromady je v ponuke takmer pätsto hotelov. Určite si z ponuky vyberiete. V ponuke sú samozrejme luxusné aj lacné hotely v najvyhľadávanejších miestach Florencie. Medzi najznámejšie hotely vo Florencii patrí Hotel Bernini Palace, Hotel Londra - Firenze, Grand Hotel Baglioni, Hotel Albani Firenze, Golden Tower Hotel, Park Palace Hotel.