Taliansko

Ubytovanie Alpy

Hladať hotely

Dátum príchodu

Dátum odchodu

>> Kompletná ponuka hotelov v Taliansku <<

Na výlet alebo dovolenku v Alpách budete potrebovať dobré ubytovanie za výhodnú cenu. Dobrý hotel v Alpách si v dnešnej dobe môžete vybrať z pohodlia domova aj niekoľko mesiacov pred vašou cestou. Vďaka online rezervácii, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti si môžete vybrať a zarezervovať vhodný hotel v Alpách behom pár minút.  Prostredníctvom našich stránok Ubytovanie Taliansko si môžete vybrať zo širokej ponuky renomovaného sprostredkovateľa ubytovania Booking.com.  Táto firma patrí medzi najväčšie na svete vo svojom obore a jej služby využívajú denne tisíce ľudí po celom svete.

Rezervačný systém spoločnosti Booking.com je veľmi prehľadný a čo viac, je celý v slovenčine. V ponuke sú lacné hostely, lacné hotely, penzióny, apartmámy aj luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely v Alpách. Za rezerváciu hotela neplatíte žiadne rezervačné poplatky. K objednávke potrebujete iba platobnú kartu, ale ubytovanie platíte až na mieste po príchode do hotela (hotel si môže pred vaším príchodom strhnúť z karty malú overovací sumu pre kontrolu, niektoré hotely overenie cez platobnú karty nevyžadujú). Pri vyhľadávaní vhodného alpského hotela si môžete prečítať všetky potrebné informácie o konkrétnych hoteloch aj recenzie hotelov písané ich predchádzajúcimi hostami.

 >> Na výber a online rezerváciu hotelov v Alpách <<


Hotely v Alpách

K dispozícii sú hotely po celých Talianských Alpách. Dohromady je v ponuke niekoľko stoviek hotelov. Určite si z ponuky vyberiete. V ponuke sú samozrejme luxusné aj lacné hotely v najvyhľadávanejších miestach Álp. Medzi najznámejšie hotely v talianských Alpách patrí Grand Hotel Trento, Best Western Quid Hotel Trento, Hotel Stiegl Scala Bolzano, Grand Hotel Kronenhof, Hotel Merloni, Blatter's Bellavista Hotel Arosa.